Naujienos — suns guolis

Patarimai kaip prižiūrėti šuns pėdutes žiemos metu

šuns guolis šuns nagų priežiūra šuns pėdučių priežiūra

Patarimai kaip prižiūrėti šuns pėdutes žiemos metu

Norime pasidalinti paprastais patarimais kaip prižiūrėti šuns pėdutes ir kailį šaltuoju sezono metu. Ne tik oro temperatūrai nukritus žemiau nulio privalome rūpintis savo šuns pėdutėmis, bet ir visų sezonų metu, ypač šaltojo. Barstomos druskos ant šaligatvių yra itin kenksmingos jūsų augintiniui ir gali ilgam pažeisti jūsų šuns odos paviršių. Tiesiog prisiminkite savo pabaltavusius batus ar baltai išmargintą druskomis automobilio paviršių ir tada žvilgtelėkite į savo keturkojį bei jo kailiui ir odai keliamą druskų pavojų. Todėl keletas paprastų patarimų gali padėti jums išvengti ilgų ir brangių vizitų pas VET gydytoją, o svarbiausia - šuns negalavimų. Šuns nagų pėdučių priežiūra Pradėkime nuo higieninių priežiūros dalykų - nagų...

Skaityti daugiau →


Guoliukai šunims ir katėms priderinti prie jūsų interjero

Guoliai gyvūnams Guoliai katėms Katė Šuns guolis Šuo

Guoliukai šunims ir katėms priderinti prie jūsų interjero

ŠLAPIA NOSIS GAMINA GUOLIUKUS ŠUNIMS IR KATĖMS, KURIE NUOSTABIAI DERA JŪSŲ INTERJERE! Prekinis ženklas - Šlapia nosis Prekės ženklas „Šlapia nosis“ sukurtas mažiesiems mūsų draugams, šeimos nariams, sofų išgulėtojams, skaniukų mėgėjams ir geriausiems pasivaikščiojimų kompanionams – mūsų  keturkojams augintiniams. Guoliai gaminami iš aukščiausios kokybės tekstilės, čiužinuko ir perdirbto porolono pagalvėlės. Beje, tiek jų dizainas kuriamas, tiek ir pats produktas gaminamas Lietuvoje, o naudojami audiniai atkeliauja iš žinomų Europos gamintojų. Kodėl mes Mes giliai įsitikinę, kad jeigu jūsų šuo į Instagramą postintų savo naujausios „Teslos“ nuotrauką savo išmaniuoju iPhone’u,  jis neabejotinai darytų tai patogiai įsitaisęs „Šlapia nosis“ guolyje. Jūs sakysite –  nesamonė, jūsų šuniui vienodai, ant ko gulėti. Ar...

Skaityti daugiau →


Guoliukai dovanų į linksmąsias pėdutes

Dog bed Guoliai katėms linksmosios pėdutės Pet bed suns guolis

Guoliukai dovanų į linksmąsias pėdutes

Laidos herojai: Simas ir Viljamas, nuotaikingai ir smagiai įgyvendina misiją - nuvežti ir padovanoti guoliukus gyvūnėliams, kurie lygiai kaip ir mes nori šiltai ir saldžiai miegoti savo lovoje :)

Skaityti daugiau →


Nemokamas pristatymas Klaipėdoje

guoliai sunims suns guolis vienas guoliukas prieglaudai

Nemokamas pristatymas Klaipėdoje

Viso karantino metu, „Šlapia nosis” guoliukai keturkojams pristato dar vieną naują paslaugą savo klientams Klaipėdos mieste - nemokamą guoliukų pristatymą Klaipėdoje.

Skaityti daugiau →


Laimėk guoliuką radijo žaidime

guoliai sunims guoliukai sunims suns guolis

Laimėk guoliuką radijo žaidime

Nuo šios savaitės, kiekvieną darbo dieną, radijo stotyje Laluna girdėsite smagų radijo žaidimą, kurio metu kviesime jus dalyvauti ir laimėti savo augintiniui stilingą šlapianosio guoliuką. 

Skaityti daugiau →