Naujienos — suns guolis

Patarimai kaip prižiūrėti šuns pėdutes žiemos metu

Patarimai kaip prižiūrėti šuns pėdutes žiemos metu

Norime pasidalinti paprastais patarimais kaip prižiūrėti šuns pėdutes ir kailį šaltuoju sezono metu. Ne tik oro temperatūrai nukritus žemiau nulio privalome rūpintis savo šuns pėdutėmis, bet ir visų sezonų metu, ypač šaltojo. Barstomos druskos ant šaligatvių yra itin kenksmingos jūsų augintiniui ir gali ilgam pažeisti jūsų šuns odos paviršių. Tiesiog prisiminkite savo pabaltavusius batus ar baltai išmargintą druskomis automobilio paviršių ir tada žvilgtelėkite į savo keturkojį bei jo kailiui ir odai keliamą druskų pavojų. Todėl keletas paprastų patarimų gali padėti jums išvengti ilgų ir brangių vizitų pas VET gydytoją, o svarbiausia - šuns negalavimų.

Šuns nagų pėdučių priežiūra

Pradėkime nuo higieninių priežiūros dalykų - nagų...


Guoliukai šunims ir katėms priderinti prie jūsų interjero

Guoliukai šunims ir katėms priderinti prie jūsų interjero

ŠLAPIA NOSIS GAMINA GUOLIUKUS ŠUNIMS IR KATĖMS, KURIE NUOSTABIAI DERA JŪSŲ INTERJERE!

Šuns guolis šlapia nosis priderintas prie interjero

Prekinis ženklas - Šlapia nosis

Prekės ženklas „Šlapia nosis“ sukurtas mažiesiems mūsų draugams, šeimos nariams, sofų išgulėtojams, skaniukų mėgėjams ir geriausiems pasivaikščiojimų kompanionams – mūsų  keturkojams augintiniams. Guoliai gaminami iš aukščiausios kokybės tekstilės, čiužinuko ir perdirbto porolono pagalvėlės. Beje, tiek jų dizainas kuriamas, tiek ir pats produktas gaminamas Lietuvoje, o naudojami audiniai atkeliauja iš žinomų Europos gamintojų.

Kodėl mes

Mes giliai įsitikinę, kad jeigu jūsų šuo į Instagramą postintų savo naujausios „Teslos“ nuotrauką savo išmaniuoju...


Guoliukai dovanų į linksmąsias pėdutes

Guoliukai dovanų į linksmąsias pėdutes

Laidos herojai: Simas ir Viljamas, nuotaikingai ir smagiai įgyvendina misiją - nuvežti ir padovanoti guoliukus gyvūnėliams, kurie lygiai kaip ir mes nori šiltai ir saldžiai miegoti savo lovoje :)


Nemokamas pristatymas Klaipėdoje

Nemokamas pristatymas Klaipėdoje

Viso karantino metu, „Šlapia nosis” guoliukai keturkojams pristato dar vieną naują paslaugą savo klientams Klaipėdos mieste - nemokamą guoliukų pristatymą Klaipėdoje.

Laimėk guoliuką radijo žaidime

Laimėk guoliuką radijo žaidime

Nuo šios savaitės, kiekvieną darbo dieną, radijo stotyje Laluna girdėsite smagų radijo žaidimą, kurio metu kviesime jus dalyvauti ir laimėti savo augintiniui stilingą šlapianosio guoliuką.