Apie mus

Apie mus

Nuo 2011 metų dirbame su interjero tekstile ir turime savo interjero saloną, todėl nuolat susiduriame su audinių likučiais. Prasidėjus Lietuvoje karantinui ir visiškai sumažėjus darbo krūviui, vietoje veido kaukių, pradėjome siūti guoliukus iš audinių likučių ir juos dovanoti prieglaudoms. Tai buvo vienas iš sprendimų kaip papildomai surasti darbo siuvėjoms. Guoliukai gavosi tokie gražūs, kad sulaukėme ir pirmūjų užsakymų iš draugų juos nusipirkti. Taip gimė idėja - vienas už vieną, kad kaskart pardavus guoliuką, mes vieną padovanojame prieglaudai. 

 

Guoliukų vidus

Kadangi patys turime šuniuką (vakarų škotijos terjerą, o iki tol net vienuolika metų nerealiausią ir labai mielą pekinę) abiems šuniukams guolius siuvome patys. Parinkome švelnų veliūro audinį, įsiuvome užtrauktuką, kad lengvai galėtume skalbti ir išrinkome miegamojo lovos čiužinio poroloną. Kad guolis būtų dar patogesnis, pasiuvome vidinę pagalvėlę, tai ppat su užtrauktuku, bei į ją prikimšome porolono drožlių, kad lengvai galėtume reguliuoti guolio minkštumą. Šis kamšalas natūraliai prikimštas turi oro tarpelių, kurių dėka gyvūno oda kvėpuoja. Gyvūnėlis ant tokio tipo gulto jaučiasi taip lyg turėtų aukštos kokybės miegamojo lovą sau pačiam.

100% Europietiškas gaminys

Tai 100% europietiškas produktas, kuris pagamintas Lietuvoje. Visi audiniai siunčiami iš Europos gamintojų, kamšalo vidus perkamas iš vakarų Lietuvoje įsikūrusios lovų čiužinių gamyklos, o guoliukus sukerpame, prikemšame, pasiuvame ir supakuojame - Klaipėdoje. Be to, mes kiekvieną modeliuką kuriame su interjero dizaineriais. Kurie mus pakonsultuoja apie naujausias interjero tendencijas ir kokie guoliukai turėtų puikiai atrodyti jūsų namuose.

Tai atsispindi vienoje iš guolių kolekcijų, kuri pavadinta SCANDI. Šie guoliukai tobulai dera jūsų skandinaviško stiliaus interjere.

 

Suniuku guoliukai